ביזנס סטייג'ינג

להרוויח יותר ממכירת העסק שלך

עוברות לך מחשבות על מכירת העסק? עבדת קשה בבנייתו וכעת אתה חושב כיצד למקסם את הרווחים

ממכירתו?  אתה רוצה לדעת כמה באמת שווה העסק שלך?

העסק שבנית יכול להניב לך רווח גדול גם מביום מכירתו. השאלה היא כיצד העסק שלך פועל כיום וכמה הוא עשוי להיות אטרקטיבי עבור הקונים הפוטנציאלים? האם העסק מרוויח ועובד היטב או שיש אפשרויות לשדרגו כדי להעלות את ערכו במכירה?

קבוצת DBE בהובלת דוד בן עזרא פיתחה שיטה ייחודית וראשונה מסוגה בישראל המגיעה מעולם תיווך הנדל"ן בארה"ב הנקראת ביזנס סטייג'ינג" – שיטה המביאה שיפור מיידי לעסקים אשר מעוניינים לבצע מיזוג או מכירה ובכך למקסם רווחים ידי באמצעות  הגדלת ערך הנכס לפני מכירה אפשרית.

למי זה מתאים?

לבעלי עסקים קטנים ובינוניים (SMB) המעוניינים להציע את העסק למכירה או למיזוג ורוצים בשיפור וייעול העסק בטרם הוצאתו למכירה.כל בעל עסק משקיע רבות ביצירה ובפיתוח של העסק לאורך זמן: תפעול, שיווק ופרסום לגיוס לקוחות, שיפור תזרים מזומנים, משכורות לעובדים וכו'. לאחר השקעה מרובה במשך שנים, בעלי עסקים המעוניינים למכור את העסק כדי למנף את הרווח להשקעות מניבות,  נתקלים לא פעם בקשיים במכירה.

בדיוק לשם כך חברתנו מעניקה שירות יוצא דופן ומיוחד, להעלאת ערך ושווי העסק לפני מכירה.

לקוחות ממליצים

כיצד זה עובד?

לאחר פנייתך לחברתנו, נבקשך לקבל מידע מלא על העסק שלך, כדי שנוכל לסייע באופן המרבי ביותר. אנו נבדוק את הדוחות, ונבצע ניתוח של היקף הפעילות של העסק כדי לקבל תמונה ברורה באשר למצבו הפיננסי הנוכחי והעתידי.

יחד נמצא דרכים מתאימות לשיפור המערכת העסקית, תוך שימוש באסטרטגיות שיווקיות חדשות להרחבת הפעילות, והגדלת ההכנסה בזמן הזה בו העסק מוצע למכירה

אנו נסייע במקצועיות רבה בניהול התהליך מול מתווכים עסקיים ורוכשים פוטנציאלים. נלווה אותך במשא ומתן, וכמובן נסייע לך בצדדים המשפטיים, הבירוקרטיים והמיסויים, עד להשלמת תהליך המכירה.

לחברתנו ניסיון רב בפן החשבונאי בתכנון אירועי מס המתרחשים בעת המכירה, בהתאמת שווי המוניטין בספרים של החברה הרוכשת, והטמעה נכונה של תהליך המיזוג והרכישה אל מול הבעלים החדשים.

מטרתנו היא להכין את העסק שלך ולשדרג אותו כדי להעלות את השווי שלו במכירה על מנת שתוכל להרוויח ממנו את המקסימום.

יש לך הזדמנות, לפגוש את העסק שלך מחדש!

לפתיחת הוואצאפ ושליחת הודעה
1
כל הכבוד על ההחלטה לקחת את העתיד הפיננסי שלך צעד קדימה💪🏼 יחד נוכל לעלות אותך לרמה הבאה.

אנחנו מזמינים אותך ליצור קשר ונשמח לענות לך על כל שאלה.

(טוב, אולי לא על כל שאלה, אבל על כל מה שקשור בייעוץ עסקי ופיננסי :)

ואל חשש, אפשר לערוך את ההודעה לפני השליחה
דילוג לתוכן