אבחון עסקי

פגישה דיאגנוסטיקה אישית לשיפור משמעותי של

ליווי פיננסי

קבלת מידע מדויק על: רווח, תזרים מזומנים ואשראי בעסק שיזיז לכם את הראש

תכנית עסקית

תכנית שאומרת: מה צריך לעשות, מתי, כמה זה עולה ומה יצא לכם מזה

פיתוח עסקי

בניית תכנית פיננסית לשנה וליווי אישי שיגרום לה לקרות

דוד בן עזרא – ייעוץ עסקי

יחד נבנה שיטה

שתעשה לך סדר בעסק.

בניית תקציב מפורט
תכנון תזרים מזומנים
בחינת צרכי אשראי
יצירת תכנית עבודה
בניית תקציב מפורט
תכנון תזרים מזומנים
בחינת צרכי אשראי
יצירת תכנית עבודה

שיטת דוד בן עזרא

ליצירת סדר בעסק

היעילות הרבה של שיטת דוד בן עזרא נובעת משישה גורמים מרכזיים:
אסטרטגיה ובניית מותג חזק
עבודה בהתאם לתחזית העסקית שנבנה יחד, ביסוס החזון וערכים מובילים שיוטמעו בעסק ובשיטת המכירות בקרב העובדים
מוצרים ותמחור
הגדלת סל המוצרים והתמחור באופן שיחזק את המותג, את המכירות ואת הרווחים
שיתופי פעולה
ליווי בבניית מדיניות ורשת שיתופי פעולה בהתאם למודל העסקי
שיווק
הגדרה ובניית אסטרטגיה ותוכנית שיווקית כנגזרת מהאסטרטגיה שנקבעה, ליווי בהוצאתן לפועל בשטח למול מגוון הפלטפורמות שייבחרו.
מכירות
ביסוס והטמעת שיטת מכירות, תסריטי שיחה, ספר נהלים מלא בעסק, שגרות מכירה, בקרה על ניהול המכירות, יצירת דוחות, יעדים ומדדי בחינה
שיטה
הטמעת שגרות ניהול, תכנית עבודה, ספר נהלים, דוחות ועוד

דוד בן עזרא

מומחה בבניית תקציב ותזרים מזומנים לעסקים. במהלך 14 השנים האחרונות, מנהל את השיווק והמכירות בעסקים שבבעלותו. כיום, מלווה עסקים בדרך לצמיחה עסקית ולשקט נפשי, באמצעות השיטה שפיתח.

דוד הינו מומחה לעשיית סדר בעסקים ע"י בניית שיטה עסקית, כתיבה והטמעה של ספר נהלים (SOP), יצירה וניתוח של דוחות בעסק, יצירת אסטרטגיה שיווקית,  הטמעת מערכות טכלוגיות (CRM תזרים מזומנים) וגיוס אשראי מהמערכת הבנקאית וקרנות הסיוע ועוד.

סדנת מתחברים למספרים

סדנא לבעלי עסקים קטנים ובינוניים,
שמעוניינים להתנהל כמו עסקים גדולים ולייצר צמיחה עסקית.
בחר את החבילה המתאימה לך
כדי להתאים לכל עסק את תכנית הייעוץ הטובה ביותר עבורו,
מוצעות שלוש חבילות ייעוץ שונות, בהתאם להיקף ההכנסה השנתית:

פירוט מרכיבי המערך הפיננסי

ייעוץ פיננסי

ייעוץ פיננסי כולל בתוכו את כל המרכיבים הפיננסיים של העסק, העיקריים שבהם הינם: תקציב, תזרים מזומנים, תמחיר, גיוס אשראי וטיפול בעלויות מימון.
כשמתחילים את הייעוץ הפיננסי חשוב מאד להתחיל באבחון של המצב הפיננסי הקיים ולאחר מכן להתחיל בשלב יסודי של בניית  המערך הפיננסי, תוך כדי עבודה על בניית המערך הפיננסי – העסק וגם אני כיועץ פיננסי – מקבלים המון מידע איכותי ויעיל על העסק.
לדוגמא: איזה לקוחות יותר רווחיים? איך הם הגיעו אל העסק? כמה מרוויחים מכל מוצר?
כמה יחידות נמכרו מכל מוצר? אגב מוצר לא חייב להיות מיוצר במפעל, גם שירות זה מוצר.
בהתאם למידע שמתקבל אנחנו בונים את המערך הפיננסי על מרכיביו השונים.

בניית תקציב מפורט

בבניית התקציב נתמקד בשלב הראשון בנושא ההכנסות, ננתח את מקורות ההכנסה, נבחן איזה מוצרים ואיזה לקוחות הם הכדאיים ביותר לעסק. לאחר מכן נעבור ונבנה את החלק של ההוצאות בעסק, תוך חלוקה להוצאות קבועות ולהוצאות משתנות, כחלק מהייעוץ הפיננסי נבחן את הקשר בין ההכנסות להוצאות ונקצה תקציב להוצאות לשיווק ולפיתוח עסקי בכדי להשפיע על כמות הלקוחות והעסקאות הכדאיות לעסק.

למה למקסם מכירות והצלחה עסקית עם קבוצת DBE בהובלת דוד בן עזרא

דוד בן עזרא, מנכ"ל ובעלים של חברת DBE, כלכלן, מנהל כספים ומלווה עסקים למקסום מכירות והצלחה העסקית. דוד מייעץ באופן שוטף לארגונים, חברות ובעלי עסקים במגוון רחב של ענפים (אופנה, טקסטיל, יבוא ומסחר, עיצוב פנים, פרסום, אולמות אירועים, בתי קפה ומסעדות, ועוד.)
דוד מלווה ומאמן בעלי עסקים מכל התחומים ומכלל המגזרים וליווה עד כה מאות עסקים בגיוסי אשראי, ניהול פיננסי שוטף, ליווי תהליכי פיתוח עסקי ואימון להגדלת מחזורי המכירות.

שימש בעברו ככלכלן בפירמת גיוס אשראי המובילה בישראל וכמנהל כספים של עשרות עסקים בפריסה ארצית.

לאורך שנים אלו, פיתח שיטה ייחודית לליווי ופיתוח עסקים הכוללת הוצאה לפועל של התוכניות השיווקית ואימון עסקי ואישי להגדלת מחזורי המכירות וההצלחה העסקית. 

במהלך ה- 10 שנים האחרונות עוסק בפיתוח עסקי של עסקיו הפרטים והמשפחתיים ובליווי בעלי עסקים בהגדלת מחזורי המכירות והרווחיות ע"י בניית תהליכי עבודה נכונים ופיתוח אסטרטגיה עסקית. דוד חי ונושם את תחום הכספים בעסק ו"שוחה במספרים" והשיטה הייחודית אותה פיתוח מאפשרת ניתור ושיפור של כל עסק באשר הוא.

דוד הינו מומחה לבניית שיטה עסקית, כתיבה והטמעה של ספר נהלים (SOP), יצירה, ניתוח ועבודה לפי הדוחות הכספיים בעסק, יצירת אסטרטגיה שיווקית וגיוס אשראי מהמערכת הבנקאית וקרנות הסיוע ועוד.

הליווי השוטף כולל כתיבה של בקשות אשראי ו"תרגום" העסק לבנק על כל רבדיו. השיטה שפיתח כוללת בין היתר תיאור מילולי ומספרי של העסק על פני ציר זמן בעבר, ההווה והעתיד. ניתוח זה מהווה תעודת זהות עסקית המשקפת תמונת מצב מדויקת על מצבו של העסק, פורסת את האסטרטגיה העסקית ונקודות הבידול, החוזקה והזדמנויות של העסק, ומביאה לשינוי משמעותי בפעולות אשר העסק נוקט, מה שמביא במהירות לצמיחתו. 

בליווי שלו דוד מתמקד במציאת הבידול הייחודי לכל עסק, בניית המיתוג מסביב לו, חשיבה אסטרטגית, בניית דוחות ונהלי עבודה, ניתוחי ריווחיות, החזר השקעה על פעולות שיווקית, סדר ובקרה בדוחות הפיננסים, יצירת דוחות המאפשרים השוואתיות, הסקת מסקנות וקבלת החלטות מושכלת, וניהול משאבים בצורה נבונה.

בקבוצת DBE מאמינים בהטמעה של חדשנות וטכנולוגיה לשיפור מסע הליד ושירות הלקוח, הקניית ידע רב למאומנים, יצירת שיטה עסקית, כתיבה של ספר נהלים, חשיבה יצירתית, אוזן קשבת, סיעור מוחות, מתן דחיפה ואנרגיה למאומן, הנעה לפעולה, יוזמתיות, חתירה למגע, ביצועיות ושיפור היכולת של בעל העסק לגעת ולהשפיע על חייהם של הסובבים אותו, להנהיג להוביל ולסחוף אחריו.

אחד הדברים שדוד גאה בהם היא העובדה שהעסקים תחת אימון וניהול שלו מחזירים את השליטה לחייהם, מקבלים תמונת מצב ברורה על העסק התורמת ליכולת קבלת ההחלטות ומגדילים את מחזור מכירות מידי חודש ולפיכך גורמים לעסק לעבוד בשבילם. ומרגישים עליה מיידית באיכות חייהם. 

דוד הינו בעל תואר ראשון בהצטיינות במנהל עסקים (B.A) עם התמחות במימון מהמרכז הבינתחומי הרצליה. נשוי באושר ללירון ואב גאה לדניאלה, לב וגפן.

דוד מביא עמו ערכים של חדשנות, יצירתיות ומקצועיות יחד עם אהבה ענקית למקצוע, למספרים, לסדר וארגון, למכירות, לתעוזה, הכל באנרגיה גבוהה ואינטליגנציה עסקית ורגשית.
עסקים שעובדים איתו נדרשים לצאת מאזור הנוחות, לשים הכל על השולחן, ולהיות פרואקטיבים – מבחינת דוד אין אפשרות אחרת מלבד הצלחה!

הדרך – ליווי וייעוץ עסקי אסטרטגי וטקטי

תהליך ליווי עסקי צמוד לבניית שיטה סדורה, מנגנון התרחבות יעיל ואפקטיבי, לביסוס המותג כמוביל בתחום, ייחודי ואהוב.

בין הנושאים שיכוסו בתהליך הליווי:

אסטרטגיה ובניית מותג חזק – עבודה בהתאם לתחזית העסקית שנבנה יחד, ביסוס החזון וערכים מובילים שיוטמעו בעסק ובשיטת המכירות בקרב העובדים.

מוצרים ותמחור – הגדלת סל המוצרים והתמחור באופן שיחזק את המותג, את המכירות ואת הרווחים (בדגש על מכירות נוספות כפי שפורט לעיל).

שיתופי פעולה – ליווי בבניית מדיניות ורשת שיתופי פעולה בהתאם למודל העסקי.

שיווק – הגדרה ובניית אסטרטגיה ותוכנית שיווקית כנגזרת מהאסטרטגיה שנקבעה, ליווי בהוצאתן לפועל בשטח למול מגוון הפלטפורמות שייבחרו.

מכירות – ביסוס והטמעת שיטת מכירות, תסריטי שיחה, ספר נהלים מלא בעסק, שגרות מכירה, בקרה על ניהול המכירות, יצירת דוחות, יעדים ומדדי בחינה.

שיטה – הטמעת שגרות ניהול, תכנית עבודה, ספר נהלים, דוחות ועוד.

לפתיחת הוואצאפ ושליחת הודעה
1
כל הכבוד על ההחלטה לקחת את העתיד הפיננסי שלך צעד קדימה💪🏼 יחד נוכל לעלות אותך לרמה הבאה.

אנחנו מזמינים אותך ליצור קשר ונשמח לענות לך על כל שאלה.

(טוב, אולי לא על כל שאלה, אבל על כל מה שקשור בייעוץ עסקי ופיננסי :)

ואל חשש, אפשר לערוך את ההודעה לפני השליחה
דילוג לתוכן